Hoşgeldiniz  
çamlıca kitap, ücretsiz kargo

Haluk İpek Akdağlılar Derneğini Ziyaret Etti

admin | 09 Ekim 2016 | Suluova Haberleri, Tüm Manşetler

IMG_54401
AK Parti Amasya Milletvekili adayı Haluk İpek, seçim çalışmaları kapsamında Akdağlılar Derneğini Ziyaret Etti.
Dernek merkezinde Başkan Yılmaz Keten ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Av. Sayın Haluk İpek’e Ak Parti İlçe Başkanı Aydın Korkmaz, İl Genel Meclis Üyesi Cengiz Esen ve Partililer eşlik ettiler.
Dernek Kuruluşu ve faaliyetleri hakkında bilgiler veren dernek başkanı Yılmaz Keten “2003 yılından derneğimizi kurarak yola çıktığımızda Akdağ camiası, Suluova’mız, Amasya’mız Güzel ülkemiz için taşın altına elimizi değil başımızı koyacağız sözü ile yola çıktık bu güne kadar birçok sosyal ve çevremiz ile ilgili faaliyetlerin içerisinde yer aldık. Bu çalışmalarımız esnasında her taşın altından çıkıyorsunuz diyenler oldu, bizler çalışmaya, bir şeyler yapmaya çalışıyoruz, atalarımızdan aldığımız ve gelecek nesillerimizin emaneti olan her şeyi korumak için faaliyetlerde bulunuyoruz.
Siyasete çok giriyorsunuz eleştirilerine de cevap veren Başkan Yılmaz Keten “Akdağlılar camiası adına bizlere destek verenlerle birlikte hareket etmek bizim görevimizdir. Yaşadığımız ilçede çevremize bakıyoruz birçok güzel hizmet var, köylerimiz de yıllardır çözülmeyen sorunlar çözüldü, faaliyetlerimizde bizlere destek veriliyor. Ülkemizde birçok başarılı çalışmalar yapılıyor. Bizim kültürümüzde Ahde vefa vardır. Bizlere ilk öğretilen Ahde vefadır, bize bir adım gelene iki adım gitmek bizim töremizde vardır, eğer bizlere hizmet edenlere destek olamazsak onlarla birlikte hareket etmezsek Ahde vefasızlık etmiş oluruz” dedi.
“Bölgemizin, köylerimizin, Amasya’mızın aldığı hizmetleri, Ülkemizdeki gelişmeleri ve değişimi görmezden gelemeyiz.” diyerek sözlerine devam eden Yılmaz Keten “Son yıllarda ilk defa asfalt ile tanışan, kanalizasyonu, su hizmetleri tamamlanan, parke taşla kaplanan köylerimizi görünce, Amasya geneli ve ilçemizdeki hizmetleri görüp değişimi yaşayınca başka türlü düşünemiyoruz. Akdağlılar memleketin geleceği ve istikrarı için her zaman emaneti ehline teslim etmişlerdir” dedi.
“Değerli misafirimiz Sayın Haluk İpek sizler gibi, bizim gibi Suluova lisesinden mezun olup, Suluova’nın eski yıllarında çamurlu yollarında yürüyerek evine giden, liseden mezun olunca bir bavul ile Ankara’ya giderek Ankara hukuk fakültesini bitiren ve başarılı olan Amasya’nın öz evladıdır” diyerek sözlerine devam eden Başkan Keten;
“Türk siyasi hayatının son dönemlerde yetiştirdiği en değerli isimlerinden olan Bu ağabeyimize, Kardeşimize, bizden birine, Siyasi kimliklerimizi, ideolojik düşüncelerimizi bir kenara bırakarak bizden birine destek olmak boynumuza borçtur.”
Son yıllarda Amasya genelinde yapılan her yatırımın ve işin altında imzası olan ve mütevazılıği nedeniyle bu konuları fazla konuşmayı sevmeyen Amasya Milletvekili Adayı Av. Sayın Haluk İpek’e destek olmak ne kadar ahde vefalı olduğumuzu da gösterecektir. dedi
Başkan Yılmaz Keten’e ve Dernek Yönetimine teşekkür ederek konuşmasına başlayan Ak Parti Amasya Milletvekili Adayı Av. Sayın Haluk İpek “Akdağlıların Suluova’da çok önemli bir damgası var, Akdağlılara karşı benimde özel bir sevgim vardır, Şenliğe katıldığımda da o sevgiyi gördüm. İnşallah onlara hizmet etmek nasip olur. Bizlere keyif veren kalıcı eserlerin yapılmasıdır. Yapılan yatırımlar meyvelerini verdiğinde orada çalışanların arasında bulunmak bizlere yetecektir.”
“Türkiye kaynakları doğru kullanılarak halka hizmet verildikçe ülkemiz büyüyor gelişiyor ve güçleniyor, bulunduğumuz coğrafya zayıf bir ülke ve iktidarla yönetilecek bir yer değildir. İletişim sayesinde her şeyi görüp duyabiliyoruz, kendinize bir sorun neden bütün güçlü ülkeler Suriye, ırak gibi ülkelerin üzerine oyun oynuyorlar. Çevremizdeki ülkeler neden bu kadar karışık. Mısırdaki seçimler sonrası kurulan halkın seçtiği yöneticilere darbe yapıldı” diyerek sözlerine devam eden Amasya Milletvekili Adayı Av. Sayın Haluk İpek;
“Batının teröre destek vermesi, maddi kaynak harcamaları gibi birçok nedenin arkasında büyüyen ve gelişen Türkiye’yi zayıflatmak vardır. Zayıf bir iktidarın kontrolü daha kolaydır.”
“Değerli arkadaşlar seçimlerin kıymetini bilmemiz gereklidir, Mısırda yapılan darbe halkın seçtiklerine karşı yapılmıştır ve Halk yeniden seçim olması için kendilerine atılan kurşunlara rağmen mücadele etmektedir, Tükiye’de 1 Kasım seçimleri ile kendimizi yönetecek olanları seçme hakkı ve imkânı vardır. Bu nedenle de 1 Kasım seçimleri çok önemlidir. Kıymetini bilmemiz gerekir” dedi.
Soru cevap ve sohbet ortamında devam eden toplantıya, , İl Genel meclis üyesi Cengiz Esen, Ak Parti İlçe Başkanı Aydın Korkmaz, Ak Parti Gençlik kolları başkanı Mustafa Usta, Dernek üyeleri, Dernek yönetim kurulu üyeleri katıldılar

744 Kez Görüntülendi.
fazilet kitap osmanlı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2003 Akdağlılar Derneği Tüm Hakları Saklıdır.